Novinky

Přehled z oboru i v naší společnosti

Datum Název Partner Kategorie
31.05.2023 Jaký kufr si mám vzít na cesty? Běžná zpráva
31.05.2023 Ratingová agentura potvrdila pro UNIQA rating „A“ Běžná zpráva
30.05.2023 SLAVIA MAGAZÍN - KVĚTEN Běžná zpráva

 
 

 

 
 
 
 

 

Květen 2023

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

Máme skvělé ohlasy a nechceme usnout na vavřínech

 
 
 
 

 

 
 

 

Vážené dámy, vážení pánové,

v minulém čísle našeho Zpravodaje Vás obchodní ředitel Slavia pojišťovny Karel Bezděka informoval o našem úspěšném startu v letošním prvním čtvrtletí. Velmi mě těší, že v této dynamice i nadále pokračujeme. Mimochodem, nad rámec toho, co už jste si přečetli, Vám mohu ještě sdělit, že jsme letos podle statistik ČAP v prvním čtvrtletí rostli třikrát rychleji než neživotní pojistný trh. V dubnu jsme dosáhli největšího obratu za celou historii naší pojišťovny, za což Vám rozhodně patří velké poděkování.

Stěžejní část naší produkce realizujeme prostřednictvím Vás, makléřů a poradců. Chtěl bych Vám proto poděkovat za Vaši stále více rostoucí důvěru ve Slavii, její produkty, služby a v neposlední řadě i v její tým. Zároveň Vás chci ujistit,
že neusneme na vavřínech. Budeme i nadále dělat maximum pro to, aby s našimi službami byli spokojeni jak Vaši klienti, tak i Vy samotní.

Když jsem s některými z Vás setkal, oceňovali jste novinky v našich klíčových produktech, především v segmentu Autopojištění. Velmi mě to potěšilo. Věřím,
že stejně tak se Vám bude líbit i naše nové pojištění majetku a odpovědnosti občanů Šťastný domov, jehož novou verzi jsme představili začátkem dubna. V této souvislosti jsem pořádal našeho produktového manažera Lukáše Rozsypala, aby Vám předal několik tipů a rad právě pro tento produkt. Dozvíte se je v dalších článku.


Výrazný úspěch zaznamenáváme i v oblasti cestovního pojištění. Přestože nejde
o základní stavební kámen makléřské produkce, věřím, že i na tomto poli svým klientům radíte, jak se co nejlépe zajistit proti rizikům při cestách do zahraničí. Proto jsem požádal kolegyni Anetu Hlaváčkovou, která má na starosti právě toto pojištění jako produktová manažerka, aby vám před začínající letní sezónou nastínila naši nabídku Cestovního pojištění a upozornila Vás na její klíčové výhody. Až sami pojedete na zaslouženou dovolenou s rodinou nebo na služební cestu, tak si třeba na naši nabídku vzpomenete.


Milovníkům aut asi nemusím představovat největší motoristickou výstavu v České republice Legendy 2023, která v květnu proběhne v Praze. Jsme tradičním partnerem této výstavy, kde navíc pojišťujeme jednotlivé exponáty. Co obnáší pojištění takové přehlídky drahých automobilů, ale i motocyklů, Vám prozradí vedoucí úseku likvidace pojistných událostí motorových vozidel ve Slavia pojišťovně Radek Ambler.

Těším se na případná setkání s Vámi a přeji Vám hodně štěstí.

 
 
 
 

 

 

 

 

Karel Waisser

generální ředitel a předseda představenstva

Slavia pojišťovna

 
 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

Jaké jsou vychytávky nového Šťastného domova?

 
 
 
 

 

 
 

 

V minulém vydání našeho Zpravodaje jsme Vás informovali o změnách v pojištění soukromého majetku a odpovědnosti Šťastný domov. Tentokrát Vám přiblížíme několik vychytávek, se kterými máte příležitost oslovit klienty.

U pojištění staveb je asi nejzajímavější naše pojištění technické poruchy tedy poškození nebo zničení strojních a elektronických zařízení, jež jsou stavebními součástmi. Jde např. o fotovoltaické panely, satelitní antény, sprinklery, tepelná čerpadla, klimatizační jednotky kotle apod. Pokud je toto zařízení poškozeno nebo zničeno např. mrazem, krupobitím, pádem stromů nebo stožárů, poskytneme klientům pojistné plnění z vyjmenovaných zcela konkrétních rizik. Dojde-li však k poškození nebo zničení těchto stavebních součástí z jiných příčin, poskytneme plnění právě z pojištění technické poruchy. Naše významná konkurenční výhoda spočívá v tom, že nemáme limitováno stáří tohoto zařízení.

U rizika vandalismu požadujeme zápis od Policie ČR, ale netrváme na dopadení pachatele, což je jinak obvyklé. Netrváme ani na tom, že vandal musí překonat překážku. Tedy např. u posprejovaných vrat od garáže zaplatíme náhradu škody bez ohledu na to, že jsou přístupná z ulice.

U rozestavěných staveb poskytujeme při sjednávání pojištění automaticky 25% slevu na pojistném. Snížené pojistné nám pak klienti hradí až do první pojistné události. Bez ohledu na to, kdy získali souhlas s užíváním stavby k bydlení. Klienti tak mohou významně ušetřit.

K přednostem naší nabídky patří také riziko rozbití skla jakoukoli událostí, při které není zjištěn úmysl. Vztahuje se nejenom na okna a skleněné výplně dveří, ale také na čelní stěny vestavěných skříní vyrobené ze skla nebo zrcadla. Dále na veškerou sanitu a to včetně např. sklokeramické desky. Pokud třeba při úklidu domácnosti některé z těchto věcí klienti rozbijí, plně jim škodu uhradíme. V této souvislosti je třeba poznamenat, což máme napsáno ve výlukách, že toto riziko neplatí při výstavbě nebo při rekonstrukci, protože pravděpodobnost rozbití skla při běžném chodu domácnosti je zcela jiná, než když se po domě pohybují řemeslníci.

Dále stojí za zmínku, že pro riziko úniku vody z akvária nemáme v podmínkách omezen obsah akvária. A také, že člen domácnosti, který přechodně bydlí na koleji nebo na internátě, a nikoliv v pronajatém bytě, má věci, jež jsou v jeho vlastnictví, rovněž pojištěné na rizika požár, výbuch, vodovodní škody, vandalismus, ale hlavně na odcizení. Územní platnost je v tomto případě celá geografická Evropa. Pokud dítě Vašeho klienta studuje v zahraničí, určitě tuto službu ocení.

V pojištění odpovědnosti z běžného občanského života nabízíme možnost pojištění na tzv. pronajaté budově. V praxi to znamená, že pokud klient bydlí v pronajatém bytě, tak např. kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů není jeho. V případě škody na zařízení bytu je však vůči jeho majiteli za takovou škodu zodpovědný. Jeho odpovědnost se vztahuje na stavební součásti, tedy již zmíněnou kuchyňskou linku, ale i vestavěné skříně, podlahy, vybavení koupelny a WC. Pojištění na pronajaté budově se týká požáru, výbuchu, a hlavně nejčastějšího rizika - vodovodních škod.

Věřím, že naše novinky včetně výše uvedených zajímavostí Vaši klienti ocení.

 

Lukáš Rozsypal
produktový manažer
Slavia pojišťovna

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

Důležité informace pro cestovatele do ciziny

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Začíná letní turistická sezona a v této souvislosti očekáváme opět zvýšenou poptávku při sjednávání cestovního pojištění. Z pohledu makléřů jde spíše o servisní produkt. I v jeho případě ale také dobře poradit, aby v případě některých nepříjemností na dovolené nemusel klient řešit finanční dopady a mohl se soustředit pouze na vyřešení nepříjemné situace.

Převážná část klientů zamíří k moři, kde pravděpodobně využijí tradiční destinace, které spadají do kategorie Evropa. Zde se mohou těšit na příznivou cenu 11 Kč na den u balíčku Základ. Do kategorie Evropa patří také např. Turecko, Tunisko, Maroko ale už ne Egypt nebo Alžírsko.

Nastavené limity pro Léčebné výlohy, repatriaci a stomatologickou péči pro tyto případy bohatě stačí. Pokud však klient cestuje do zemí s vysokou úrovní cen zdravotní péče, např. do USA nebo Kanady, rozhodně doporučujeme vyšší limity. Stejně tak je pro tyto případy velmi důležité sjednat si POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI, protože klasické odpovědnostní pojištění, které má klient uzavřeno obvykle s pojištěním domácností, je limitováno na geografickou Evropu.

Pokud klient jede do zahraničí autem, je vhodné mu nabídnout pojištění Krátkodobé autoasistence. I když má tuto službu sjednanou ke svému havarijnímu pojištění nebo povinnému ručení, je dobré si uvědomit, že v těchto případech bývá obvykle asistence v zahraničí omezená. Pokud vozidlo nelze opravit, tak v případě sjednání této KRÁTKODOBÉ ASISTENCE, zajistí asistenční služba odtah automobilu do nejbližšího servisu v místě bydliště klienta, a to do vzdálenosti až 1500 km. Zároveň zajistí zapůjčení náhradního vozidla až na 21 dní, z čehož pojišťovna uhradí 7 dní. Tyto údaje platí pro vozidla do 3,5 tuny.

Pokud klient plánuje cestu veřejnou hromadnou dopravou, tedy letecky, vlakem nebo linkovým autobusem, může si zajistit tzv. LETECKOU ASISTENCI. Ta pomůže při ověření nároku při nepravidelnosti spoje a vyhledá mu, jakým spojem může pokračovat v cestě. Zajistí stravu, hotel, dopravu do hotelu a návrat do místa odletu nebo odjezdu. Především ale pomůže při vymáhání odškodnění za zpoždění nebo zrušení letu.

Za zmínku stojí ještě velmi žádané pojištění NEVYUŽITÍ DOVOLENÉ. Zde kryjeme do výše 10 000 Kč při předčasném návratu z důvodu úmrtí rodinného příslušníka, vážného poškození bytu nebo i nevyužití dovolené kvůli hospitalizaci, uzavření sjezdovek, přírodní katastrofě nebo náhlé změně klimatických podmínek, kvůli kterým klient nemohl využít k rekreaci nejbližší vodní tok.

Pokud se klient chce věnovat rizikovým sportům, např. potápění, sjíždění divoké vody, windsurfingu a dalším, rozhodně by neměl zapomenout na doplňkové připojištění RIZIKOVÝCH SPORTŮ.

Velmi populární je i pojištění STORNO CESTY, kdy uhradíme až 80 % stornopoplatku zájezdu, zaplacených služeb ubytování a přepravy, a to až do limitu 50 000 Kč za osobu. To je určeno pro případy, kdy klient nemůže nastoupit na dovolenou v případě akutního onemocnění, úmrtí či vážného poškození bytu.

 

Aneta Hlaváčková
produktová manažerka
Slavia pojišťovna

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

Tisícovce exponátů i letos kryje záda Slavia pojišťovna

 
 
 
 

 

 
 

 

 

Tradičním partnerem největší motoristické výstavy v České republice Legendy 2023, která se bude konat o víkendu 27. a 28. května 2023 na Výstavišti v Holešovicích, je Slavia pojišťovna. Také letos se stane pojistitelem všech exponátů. Pořadateli výstavy bude krýt záda v případě živelných událostí, zahrnujících požár, vichřici a pád předmětu, ale také krádeže, vandalismu a odpovědnosti.

„Ještě předtím, než si exponáty prohlédnou první návštěvníci, musíme všechna auta nafotit a vytvořit jejich přesnou dokumentaci, aby bylo naprosto jasné, jak vypadala před výstavou a abychom mohli v případě pojistných událostí správně zlikvidovat škody,“ vysvětluje vedoucí likvidace pojistných událostí motorových vozidel ve Slavia pojišťovně Radek Ambler. Vloni tak pojišťovna během tří dnů vytvořila tisíce snímků pro 871 automobilů. Pojistná částka se pohybuje v cifrách s devíti nulami.

Ačkoliv tato ojedinělá přehlídka potrvá pouze dva dny, Slavia pro každý z téměř tisícovky exponátů vytvoří klasické pojištění. Bude se týkat nejenom historických vozidel, ale také slavných supersportů v čele s Bugatti, Ferrari nebo Lamborghini. Na letošní motoristické přehlídce Legendy 2023 však budou k vidění i motocykly a obytné vozy. Představí se na ní také závodní týmy, jednotliví piloti a k dispozici návštěvníkům bude rovněž prodejní galerie s obrazy, plakáty a oděvy s motoristickou tématikou.

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 

 

 
 

 

 
 
 
 
 

 

 
 

 

Slavia pojišťovna a.s.

 
 

 

 
 

 

Táborská 940/31, 140 00 Praha, Česká republika
IČ: 60197501, DIČ: CZ60197501,
zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 2591

 

facebook

instagram

youtube

Tento e-mail je obchodním sdělením odeslaným na základě oprávněného zájmu Slavia pojišťovny a.s. vyplývajícího z předchozího využití našich produktů. Pokud si nepřejete tato obchodní sdělení dostávat, můžete se z jejich odběru odhlásit kliknutím

 

ZDE.

 
 

 

 
 
 
 
29.05.2023 UNIQA testuje zákaznickou zkušenost na komunitě klientů Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 24.05.2023 Motoristickým Legendám i letos kryje záda Slavia pojišťovna Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 24.05.2023 UNIQA se zařadila mezi 100 obdivovaných firem v Česku Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 22.05.2023 Skupina Allianz dnes vydala svou nejnovější "Globální zprávu o pojišťovnictví", ve které analyzuje vývoj světových pojistných trhů Allianz pojišťovna a.s. Běžná zpráva 16.05.2023 Čtyři cenné kovy pro ČPP v anketě Pojišťovna roku. Osobností pojistného trhu in memoriam oceněn Jaroslav Besperát Česká podnikatelská pojišťovna Běžná zpráva 16.05.2023 UNIQA přichází s inovací pojištění pro malé a střední podnikatele Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 26.04.2023 Slavia nabízí nové autopojištění s rozšířenou asistencí. Míří už i na dražší auta Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 26.04.2023 Životní pojištění v době vysoké inflace. Aktualizujte smlouvy Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 19.04.2023 Letošní Velká pardubická bude opět spojena se Slavia pojišťovnou Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 19.04.2023 UNIQA varuje: motocyklisté na silnici čelí vyšším rizikům Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 03.04.2023 SLAVIA MAGAZÍN - BŘEZEN Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 30.03.2023 Asistence k cestovnímu pojištění UNIQA zasahovala loni v 3 200 případech Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 27.03.2023 Podvodníci mají smůlu. Ve Slavii je odhalí nově vyladěný systém Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 27.03.2023 Poničená Banka lásky v Banské Štiavnici byla pojištěna v UNIQA Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 15.03.2023 Změny v představenstvu UNIQA Česko a Slovensko Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 13.03.2023 Ze škodních statistik UNIQA vyplývá, že se loni více kradlo Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 08.03.2023 Slavia klientům pojistí neomezený počet fotovoltaických panelů. Změna se týká i stávajících smluv Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 15.02.2023 UNIQA poosmé mezi elitou značek Czech Business Superbrands Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 09.02.2023 Aktualita: jak pomůže cestovní pojištění při zemětřesení Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 31.01.2023 Výplatu škod ve Slavii zrychluje umělá inteligence Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 31.01.2023 ČPP v roce 2022 vyřešila rekordní počet pojistných podvodů a uchránila téměř 90 milionů korun Česká podnikatelská pojišťovna Běžná zpráva 24.01.2023 Jedete lyžovat do zahraničí? Nezapomeňte na cestovní pojištění Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 24.01.2023 Co podle Allianz nejvíce ohrožuje podniky v čase ekonomické a energetické krize? Allianz pojišťovna a.s. Běžná zpráva 16.01.2023 UNIQA radí: Jak ochránit lyže pojištěním Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 19.12.2022 Chovatelé zvířat podceňují pojištění odpovědnosti. Kvalitní produkt lze přitom pořídit za pár korun Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 19.12.2022 Perličky z hlášení škod klientů UNIQA pojišťovny Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 06.12.2022 UNIQA: Pozor na typická adventní a vánoční rizika Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 29.11.2022 UNIQA získala dva tituly v soutěži Mastercard Banka roku 2022 Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 29.11.2022 Chovatelé zvířat podceňují pojištění odpovědnosti. Kvalitní produkt lze přitom pořídit za pár korun Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 23.11.2022 Nové pojištění majetku, které myslí i na přírodu ČSOB Pojišťovna, a.s. Běžná zpráva 22.11.2022 UNIQA upozorňuje: rostoucím cenám je třeba přizpůsobit pojištění majetku Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 15.11.2022 UNIQA připravila značkové pojištění pro vozidla MG Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 03.11.2022 Zimní sezóna motoristů je tady. Nestačí jen přezout gumy Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 31.10.2022 Jak v létě turistům pomáhala asistence k cestovnímu pojištění UNIQA Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 24.10.2022 Zelenou kartu k povinnému ručení UNIQA si nyní klienti stáhnou a vytisknou z webu Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 17.10.2022 UNIQA: Závažné otravy houbami versus pojištění Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 11.10.2022 Allianz pojišťovna v říjnu rozšířila své autopojištění i na elektrická vozidla a plug-in hybridy Allianz pojišťovna a.s. Běžná zpráva 03.10.2022 Mezinárodní den seniorů: UNIQA rozšiřuje nabídku pro tuto cílovou skupinu Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 27.09.2022 Slavia pojišťovna upravila parametry u majetkového pojištění. Totálky bude platit pouze v tržních cenách Pojišťovna Slavia Systémová informace 27.09.2022 Martina Dubovská vyhlíží novou sezónu s novým týmem a s novou značkou lyží Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 12.09.2022 NECHTE SI U NÁS VAŠE KOLA NA ROK ZDARMA DIRECT pojišťovna, a. s. Běžná zpráva 12.09.2022 UNIQA pojišťovna v prvním pololetí 2022 posílila v Česku o více než 3 % Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 05.09.2022 Úrazy, krádeže nebo kyberšikana jsou nejčastější rizika, která číhají na děti ve školách Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 31.08.2022 Klienti Directu nahlásí škody na majetku jednoduše z mobilní aplikace DIRECT pojišťovna, a. s. Běžná zpráva 30.08.2022 Průzkum: Češi propadli měření svých pohybových aktivit. Naslouchají přitom radám technologií, nebrání se implantaci čipu Generali Česká pojišťovna a.s. Běžná zpráva 29.08.2022 V MAJÁKu+ klienti nejčastěji využívají právní poradenství Kooperativa, pojišťovna, a. s. Běžná zpráva 29.08.2022 I z dětí budou jednou důchodci. Penzijní spoření se hodí i pro ně Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 24.08.2022 Slavia pojišťovna se postarala o všechny klienty zkrachovalé cestovky SUNFLOWER TOURS. V zahraničí dokončí pobyt a vrátí se původně naplánovanými lety domů Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 24.08.2022 Upozornění pro klienty cestovní kanceláře SUNFLOWER TOURS s.r.o. Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 22.08.2022 UNIQA: Jak letos omezuje covid-19 naše dovolené? Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 15.08.2022 Allianz pojišťovna, která příští rok oslaví 30 let na českém trhu, v červnu pokořila hned dva milníky. Získala milion klientů - fyzických osob a havarijní pojištění si u ní sjednalo již přes 500 tisíc motoristů Allianz pojišťovna a.s. Běžná zpráva 11.08.2022 Kybernetická kriminalita nectí dovolenou. Dbejte na bezpečnost digitální komunikace i na cestách Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 08.08.2022 Léto přeje dovoleným, ale i bytovým zlodějům Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 08.08.2022 UNIQA: penzijní spoření se i při dnešní inflaci stále vyplatí Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 02.08.2022 ČKP - INFORMATION CENTRE Běžná zpráva 02.08.2022 ČKP -INFORMAČNÍ STŘEDISKO PRO POŠKOZENÉ Běžná zpráva 28.07.2022 Portál nehod: Nehody na elektrokolech tvoří již 11 % všech nehod cyklistů Běžná zpráva 28.07.2022 Autonova slouží v Brně motoristům již 30 let Kooperativa, pojišťovna, a. s. Běžná zpráva 25.07.2022 Série charitativních běhů PVZP FénixRun jde do finále Pojišťovna VZP, a.s. Běžná zpráva 25.07.2022 Povinné ručení pro elektrokoloběžky začne platit až za dva roky. Slavia pojišťovna už jej nabízí dnes Praha Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 25.07.2022 UNIQA registruje letos více odcizených aut i jejich součástí Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 25.07.2022 Allianz roste ve všech segmentech pojištění... Allianz pojišťovna a.s. Běžná zpráva 15.07.2022 Problémy kolem zpožděných a zrušených letů ve Slavii vyřeší cestovko s Letadlem Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 12.07.2022 Moderní rizika prázdnin: trampolíny a parkour Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 28.06.2022 UNIQA radí: jak naplánovat cestování v těhotenství Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 27.06.2022 UNIQA radí: jak naplánovat cestu na dovolenou se psem Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 22.06.2022 9 věcí, které nezanedbat před cestou do zahraniční Allianz pojišťovna a.s. Pojištění 22.06.2022 Od 22. června totiž od nás mají v rámci služby Garance mobility náhradní auto zdarma po dobu, když to jejich bude v opravě nebo na servisní kontrole DIRECT pojišťovna, a. s. Běžná zpráva 21.06.2022 UNIQA pojišťovna v prvním čtvrtletí posílila hlavně v životním pojištění Běžná zpráva 20.06.2022 UNIQA radí: jak se vyhnout úskalím spojeným s půjčením auta v zahraničí Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 06.06.2022 Tipy UNIQA: jak pokrýt rizika cyklistiky Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 01.06.2022 Bydlíte v nájmu? Pojištění odpovědnosti za škody na pronajaté budově vám může zachránit rodinný rozpočet Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 01.06.2022 Dvě zlaté a dvě stříbrné pro ČPP v anketě Pojišťovna roku Česká podnikatelská pojišťovna Běžná zpráva 01.06.2022 GLOBÁLNÍ ZPRÁVA O POJIŠŤOVNICVÍ Allianz pojišťovna a.s. Běžná zpráva 23.05.2022 Striktní balíčky od pojišťoven, nebo vlastní výběr jednotlivých rizik? Slavia pojišťovna nabízí klientům možnost volby Praha Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 23.05.2022 Elektrokoloběžky versus pojištění. Silnější stroje brzy jen s povinným ručením Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 16.05.2022 UNIQA radí: pojištění karavanů a obytných přívěsů Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 09.05.2022 UNIQA varuje: motocyklisté na silnici čelí vyšším rizikům Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 04.05.2022 Upozornění pro klienty cestovní kanceláře PETRA TOUR s.r.o. Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 01.05.2022 UNIQA posílila v povinném ručení a pojišťuje více než milion aut Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 11.04.2022 Komplexní pojištění občanů s novou variantou KOMBI Hasičská vzájemná pojišťovna Běžná zpráva 11.04.2022 Modernizace domu nekončí úklidem, ale upravenou pojistkou, vysvětluje Slavia pojišťovna Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 04.04.2022 Modernizace domu nekončí úklidem, ale upravenou pojistkou, vysvětluje Slavia pojišťovna Pojišťovna Slavia Běžná zpráva 04.04.2022 Jarní nabídka ČPP: motoristické připojištění KALAMITA Česká podnikatelská pojišťovna Běžná zpráva 30.03.2022 Bezplatná služba MeteoUNIQA pomáhá připravit se na extrémy počasí Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 29.03.2022 Počet škod klientů UNIQA pojišťovny vzrostl meziročně o 9 procent Uniqa pojišťovna a.s. Běžná zpráva 23.03.2022 Slavia změnila cestovní pojištění. Je levnější a má vyšší limity plnění Pojišťovna Slavia Běžná zpráva